FUNDA ARAR FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FUNDA ARAR FAN CLUB

Funda Arar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Albüm İçerigi

YazarMesaj
tuqcé
moderatör
moderatör

Dikkat : <marquee>Funda Arar. O Gerçek Bir Star... </marquee>
isime puan ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Albüm İçerigi Empty
MesajKonu: Albüm İçerigi   Albüm İçerigi EmptyPaz Ekim 05, 2008 8:11 pm

CD'nin Adi: Son Dans
[b]
Sanatci: Funda Arar [/b]

CD hakkinda aciklama:

"Son Dans" adını taşıyan yeni albümüyle Funda Arar, müzik severlerle bulustu.... "Alagül", "Sevda Yanığı" albümlerinde elde ettiği başarıyı bu albümüne de taşıyan sanatçı, yine aynı ekibiyle dillere düşecek şarkılara imza attı. Bir misyon gibi üstlendiği ve her albümünde, çok sevdiği eski şarkılardan bir tane okuyan Funda Arar, bu albümünde de bir cover esere yer verdi... Yıllar önce Bergen den dinlediğimiz söz ve müziği Ali Tekin Türe ye ait "Benim İçin Üzülme" şarkısı... Funda Arar, albümünde on iki şarkı seslendirdi. Febyo Taşel in aranjörlüğünü yaptığı albümde yer alan şarkıların söz ve müziklerinde Burcu Tatlıses, Günay Çoban, Saro Secikyan, Müfide İnselel, Kıraç, Namık Nagdaliev, Funda Arar ve Febyo Taşel imzası var... Ayrıca Yunanlı besteci Antonis Vardis in bir eserine, Saro Secikyan nın yazdığı sözlerle adapte edilen çalışmada yer alıyor... şarkının adı "Beni Benle Böyle"Funda Arar söz ve müziği kendisine ait bir şarkıda seslendirdi. Adı : "Dua" Beklemeye değen ve yine bir Funda Arar klasiği olacak olan albüm , "Son Dans" sizlerle...Albümde yer alan şarkıları sırasıyla "Karartma Günleri," "Benim İçin Üzülme", "Karaya Vuran Gemiler", "Dua", "Savur" "Gurbet Kuşu", "Skandal", "Bu Sabah Güneş Doğmuyor", "Camdan Kalp", "Yasak Elma", "Beni Benle Böyle", "Son Dans"

ALBUM İÇERİĞİ

1. Karartma Günleri
2. Benim İçin Üzülme
3. Karaya Vuran Gemiler
4. Dua
5. Savur
6. Gurbet Kuşu
7. Skandal
8. Bu Sabah Güneş Doğmuyor
9. Camdan Kalp
10.Yasak Elma
11.Beni Benle Böyle